Item image

Vyninė „Savas kampas“

Darbo laikas:
Pirmadienis:
11.00 - 24.00
Antradienis:
11.00 - 24.00
Trečiadienis:
11.00 - 24.00
Ketvirtadienis:
11.00 - 01.00
Penktadienis:
11.00 - 03.00
Šeštadienis:
11.00 - 02.00
Sekmadienis:
11.00 - 24.00

Vyninė „Savas kampas“ – jauki ir smagiai nuteikianti vieta, senamiesčio ritmu pulsuojančioje Vokiečių gatvėje, Vilniuje. Vyninė siūlo daugiau nei 1000 įvairaus vyno rūšių ir kitų gėrimų iš viso pasaulio. Restorano lankytojai taip pat gali mėgautis Europos virtuvės šedevrais, paragauti įvairių užkandžių, talentingo virtuvės šefo parinktų džiovintų kumpių ir pomidorų, sūrių, alyvuogių, itališkų užtepėlių, idealiai tinkančių prie pasirinkto vyno. Nepamirštamais kulinariniais atradimais nustebins Ossama Charafeddine –iš Libanokilęs ir ne vienerius metus Lietuvoje gyvenantis žinomas virtuvės šefas, garsios kulinarijos mokyklos “Le Cordone Bleu” absolventas.

Vyninės „Savas kampas” svečiai gali džiaugtis dvejomis banketinėmis bei dvejomis furšetinėmis salėmis, kuriose pasislėpus jauku pietauti ar vakarieniauti, rengti pobūvius ar tiesiog draugų apsuptyje stebėti krepšinio, futbolo varžybas. “Savame kampe” rengiami ir uždari vakarai, organizuojamos profesionalios vynų degustacijos.

Vyninė „Savas kampas” siūlo galimybę sustabdyti laiką ir pajusti tikro, neišgalvoto gyvenimo malonumą: pasisukti valso sūkuryje, pabūti smagioje bičiulių ar bendraminčių kompanijoje, spinduliuoti meile ir gera nuotaika, pasimėgauti gardžiu maistu ir prie jo derančiais gėrimais. Tai vieta, kur kiekvienas gali pasijusti išties savas.