Item image

Vyninė "Burbulio vyninė"

Darbo laikas:
Pirmadienis:
Nedirba
Antradienis:
15:00 - 23:00
Trečiadienis:
15:00 - 23:00
Ketvirtadienis:
15:00 - 23:00
Penktadienis:
12:00 - 23:00
Šeštadienis:
12:00 - 23:00
Sekmadienis:
Nedirba

“Burbulo“ vyninė – tai viena geriausių vietų Vilniuje, kurioje galima paragauti aukščiausios klasės vyno ir pažinti šį gėrimą iš arčiau. Tai rami vieta, kur šeimininkas sukiojasi už baro, pasitinka ir paklausia, kaip sekasi. „Burbulo vyninę“ ypač mėgsta itališko vyno gerbėjai, kadangi čia galima rasti vyno iš „Nicosia“ bei „Fondo Antico“ šeimos ūkių Sicilijoje, taip pat vynas vežamas iš kitų Pietų Italijos miestų, tokių kaip Apulija, Kalabrija… yra ir putojančio „Primitivo“ veislės vyno, kuris Lietuvoje vis labiau populiarėja. Taip pat čia rasti galima raudonųjų vyno veislių – „Negroamaro“, „Perricone“ bei „Frappato“. Baltųjų veislių – „Grecanicco“, „Grillo“, „Carricante“, „Inzolia“ bei „Catarratto“. Šiuo metu Italijoje šios veislės ypač populiarios.

Įdomu ir tai, jog „Burbulo“ vyninėje vynai lentynose rikiuojami pagal charakterį, svarumą ar intensyvumą. Tai padeda darbuotojams tinkamai pasiūlyti vyną lankytojui tuo metu, kai šeimininko vyninėje nėra.

Taigi pagrindinis tikslas „Burbulo“ vyninėje turėtų būti ne tik vyno išgėrimas, bet ir vyno gėrimo tradicijų pažinimas. Planuojama netgi įrengti salę, skirtą degustacijoms bei edukaciniams renginiams. Apskritai tai vieta, į kurią žmonės turėtų eiti ne atsititinai, o gerai žinodami, kas jų čia laukia.