Item image

Šokolado restoranas "Senamiesčio šokoladinė"

Darbo laikas:
Pirmadienis:
10.00 - 22.00
Antradienis:
10.00 - 22.00
Trečiadienis:
10.00 - 22.00
Ketvirtadienis:
10.00 - 22.00
Penktadienis:
10.00 - 22.00
Šeštadienis:
10.00 - 23.00
Sekmadienis:
10.00 - 23.00

Šokolado restoranas „Senamiesčio šokoladinė“ – tai Vilniaus senamiestyje įsikūręs, šokoladinių skanėstų restoranas, kuriame galima pasimėgauti skaniais desertais, išgerti puodelį gardžios kavos ar arbatos. Čia yra įvairiausių rūšių tortų, saldainių – kiekvienas į restoraną užsukęs smaližius lieka pradžiugintas.

Restoranas „Senamiesčio šokoladinė“ stebina romantišku, jaukiu, prabangiu interjeru, visad gyvuojančiais klasikos akcentais, ramia muzika bei svaiginančiu, tikrojo belgiško šokolado aromatu. Taip pat „Senamiesčio šokoladinė“ džiugina personalo aptarnavimu, kuris yra ypač malonus.

Šis restoranas yra tikras rojus tiems, kurie jaučia meilę šokoladiniams saldainiams. Čia jų rasite įvairiausių rūšių: su marcipanu, cinamonu, pelėsiniu sūriu ar net čili pipirais. O prie saldainių gera išgerti gardžios kavos – ypač rekomenduojame „Mochaccino“.

Kaip yra pasakiusi Linda Greison„Nėra nieko geriau už gerą draugą, nebent geras draugas su šokolado dėžute“. „Senamiesčio šokoladinėje“ galite įsigyti neįtikėtino skonio, rankų darbo saldainių dėžutėje ir padovanoti juos draugui, mamai ar antrajai pusei. Juk kiekvienas žino, kad šokoladas suartina, padeda susitaikyti, sušildo jausmus bei pralaužia ledus.