Item image

Šokolado restoranas "Pilies šokoladinė"

Darbo laikas:
Pirmadienis:
10-22
Antradienis:
10-22
Trečiadienis:
10-22
Ketvirtadienis:
10-22
Penktadienis:
10-22
Šeštadienis:
10-23
Sekmadienis:
10-23

Šokolado restoranas “Pilies šokoladinė” – tai rankų darbo šokoladą gaminančios įmonės, įsikūrusios visai šalia Trakų pilies, padalinys. Kiekvieną rytą pagamintas šokoladas iš Trakų yra išvežiojamas po Lietuvos miestus – Kauną, Šiaulius, Klaipėdą, Mažeikius, o tame tarpe – ir į Vilniųje, Pilies gatvėje įsikūrusį šokolado restoraną

Gardžiam šokoladui abejingų žmonių nėra. John Q. Tullius yra pasakęs, kad “devyni iš dešimties žmonių mėgsta šokoladą, o dešimtas žmogus visada meluoja”. Šokolado restorano “Pilies šokoladinė” viduje įkurtas šokolado kambarys, kuriame visi daiktai, pradedant puodeliais, baigiant stalu ir kedėmis, sukurti iš šokolado. Taip pat vitriną puošia šokoladinė Alisa iš Stebuklų šalies.

Pirmą ir tikrai ne paskutinį kartą šokolado restorane „Pilies šokoladinė“ paragavome tortą, pagamintą iš pieninio šokolado su karameliniais traškučiais ir lazdyno riešutais bei kiaušinių likerio kvapu. Toks tortas, manau, tikrai ištirpdytų net patį solidžiausią poną. Taip pat čia galima išgerti kavos, arbatos bei paragauti vietoje gaminamų ledų. Čia galima jaukiai praleisti popietę ar vakarą, ramiai pasėdėti, pasmaližiauti bei pasigrožėti išskirtiniu interjeru.