Item image

Restoranas "Seklyčia" Vilniuje

Darbo laikas:
Pirmadienis:
10:00 – 22:00
Antradienis:
10:00 – 22:00
Trečiadienis:
10:00 – 22:00
Ketvirtadienis:
10:00 – 22:00
Penktadienis:
10:00 - 24:00
Šeštadienis:
10:00 - 24:00
Sekmadienis:
10:00 - 22:00

Restoranas Seklyčia – tai Vilniuje įsikūręs jaukus restoranas, savo svečiams siūlantis lietuviškos bei europietiškos virtuvės patiekalus.

Kiekvienas, net ir išrankiausio skrandžio savininkas ras ką atsigerti, užkąsti ar sočiai pasistiprinti. O ir geros nuotaikos pliūpsnis garantuojamas dėl smagaus, jauno, bet kartu ir patyrusio kolektyvo.

Šis restoranas išsiskiria tuo, jog dienos pietų menių yra sudaromas tą pačią dieną ir kas dien vis skirtingas. Taip savo nuolatiniams svečiams sukuriame progą paskanauti vis kitų, tikrai gurmaniškų patiekalų.

Dažnam lietuviški patiekalai asocijuojasi su riebia kiauliena ar milžiniškais didžkukuliais. Taip, pas mus rasite ir jų, tačiau nespręskite apie knygą vien iš viršelio. Turime virš 40 skirtingų patiekalų, triušienos, kiaulienos, jautienos, sraigių, antienos, lašišų, upėtakių, jūros lydekų ir t.t. Vegetarams galime pasiūlyti nuo kepto baklažano iki rumuniško gurmano rinkinio.

Tad jei kada būsite netoliese, užsukite pas mus, pavaišinsime kava, o galbūt norėsite ko stipriau. Gal alaus, kurio turime 4 skirtingų rūšių, gal gruziniško vyno, ar lietuviškos samanės, o gal tiesiog atsigaivinsite šaltu mojito.
Visada laukiame Jūsų, alkanų, ištroškusiu ar tiesiog pasikalbėti norinčių.