Item image

Restoranas "Rene"

Darbo laikas:
Pirmadienis:
11:00 – 23:00
Antradienis:
11:00 – 23:00
Trečiadienis:
11:00 – 23:00
Ketvirtadienis:
11:00 – 23:00
Penktadienis:
11:00 - 24:00
Šeštadienis:
00:00 - 24:00
Sekmadienis:
00:00 - 21:00

Restoranas “Rene” – tai Vilniuje įsikūręs įdomus restoranas, į kurį žmonės vaikšto ir po vieną, ir poromis, ir su šeima. Padavėjos čia išsiskiria savo draugiškumu. Jos su klientais bendrauja tarsi su savo svečiais – prisistato pačios, paklausia lankytojų vardų ir juos įsimena. Tokiu būdu sukuriama ypač maloni ir jauki atmosfera. Užsisakę patiekalus restorano klientai gauna vokelį, ant kurio užrašytas to žmogaus vardas, o viduje sudėti patiekalams skirti įrankiai.

Taip pat šis restoranas išsiskiria tuo, kad vietoj staltiesių čia patiesti popieriaus lapai, ant kurių galima piešti, o piešinius parsinešti į namus. Pieštukų pilnos dėžutės, kuriose taip pat rasti galima ir „tic tac“ saldainių.

Restorane „Rene“ klientai ypač pamėgo tris pačius tikriausius belgiškus patiekalus:

  • • Midijas (jas rasti galima antradieniais ir penktadieniais, nes kitomis dienomis jų paprasčiausiai nelieka);
  • • Keptas bulvytes;
  • • WATERZOOI (tai kūrybiškos kompozicijos, dviejų rūšių žuvies, midijų bei šviežių vėžių sriuba-troškinys su siūlus primenančiomis daržovėmis).

Restoranas „Rene“ taip pat yra puiki vieta alaus gurmanams. Čia išgerti galima tik belgiško alaus. Tai vienintelė vieta, kur galima paragauti „Deus“ alaus, kuris gaminamas ir du kartus fermentuojamas Belgijoje, tuomet keliauja į Prancūziją, kur keletą mėnesių kantriai fermentuojamas trečią kartą. Tai daroma rūsiuose gulinčiuose buteliuose, juos vis pasukant tokiu pat būdu, koks yra šimtmečiais naudojamas Šampanėje. Šios rūšies alus įpastose Lietuvos parduotuvėse nepardavinėjamas, kadangi jo pagaminama labai nedaug.