Item image

Restoranas "Fionos cukrainė"

Darbo laikas:
Pirmadienis:
11:00 - 21:00
Antradienis:
11:00 - 21:00
Trečiadienis:
11:00 - 21:00
Ketvirtadienis:
11:00 - 21:00
Penktadienis:
11:00 - 21:00
Šeštadienis:
11:00 - 21:00
Sekmadienis:
11:00 - 21:00

Turbūt nerasime žmogaus, kuriam nepatiktų saldumynai. Tortai, saldainiai, ledai, pyragai ir pyragaičiai – vieni didžiausių gyvenimo malonumų. Šiais malonumais su visais dalinasi ir “Fionos cukrainė”, kuri pati ruošia šias gėrybes.

Cukrainė buvo įkurta ieškant pamainos tradiciniams saldumynams, gaminant unikalaus skonio bei išvaizdos produktus. Jei kada čia užsuksite – patariame paragauti pistacijų torto su pieniniu šokoladu. Jo skonis unikalus, bet labai malonus. “Fionos cukrainė” ypatinga ir tuo, jog čia rasti galima unikalaus itališko ( Antica Ciccolateria ) karšto šokolado – Eraclea.

Taip pat čia galima užsakyti proginių tortų – vestuvėms, gimtadieniui, krikštynoms bei kitoms šventėms. Nors kol kas į cukrainę užeina nedidelis lankytojų kiekis, tačiau kartą užsukę – kleintai beveik visuomet grįžta dar ir dar, o kartais atsiveda ir draugų, dėl to tikėtina, kad ši viena pamažu išpopuliarės.

Cukrainei vardą “Fiona” išrinko jos vadovas Romanas Ivoška. Jam šis vardas labai patinka, juo pavadinti norėjo netgi dukrą. Tačiau giminaičiams pasipriešinus, vardas atiteko cukrainei. Tokiu būdu ši vieta tarsi tampa gyva, suasmeninta. Tai suteikia cukrainei jaukumo bei šilumos, kurią gauta kiekvienas lankytojas.