Item image

Ledainė "DIONE"

Darbo laikas:
Pirmadienis:
9:00-22:00
Antradienis:
9:00-22:00
Trečiadienis:
9:00-22:00
Ketvirtadienis:
9:00-22:00
Penktadienis:
10:00-24:00
Šeštadienis:
10:00-24:00
Sekmadienis:
10:00-22:00

Ledų desertų ir kokteilių baras “Dione” įsikūręs pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje – Pilies gatvėje. Tai linksmų bei romantiškų pasisėdėjimų vieta, kurioje puikuojasi daugybė nepaprasto skonio ledų desertų: karamelės, klevų sirpo, šokolado, kivių, bananų, braškių, kokosų, riešutų, kakavos, abrikosų, ir t.t. Desertuose gausu šviežios grietinėlės, nenugriebto pieno bei kitų natūralių komponentų. O svarbiausia – jie visuomet patiekiami šviežiame ir traškiame vaflyje.

2013 metais ledų desertų ir kokteilių baras „Dione“ gavo apdovadojimą. Čia gaminami ledai buvo pripažinti geriausiu prekės ženklu tarptautinėje parodoje “Gulfood 2013“. Tai labai didelis įvertinimas, kuris įrodo įmonės gaminamų produktų kokybę.

Patys į šią ledainę taip pat užsukome. Paskanavome naujosios šaltos kavos su karameliniu sirupu bei ledais. Kava su ledais ir karamele…kažkas nerealaus. Ypač tuomet, kai lauke kepina karšta vasaros saulė. Juk taip gera atsigaivinti ir pasimėgauti vasara.

Man čia taip patiko, kad užsukau ir dar kartą. Šįkart užsisakiau apelsininių ledų su šokolado gabaliukais. Kitąkart dar būtinai užsuksiu paragauti „Džiugo“ sūrio ledų. Labai jau neįprastai skamba. Išbandyti būtina bent jau iš smalsumo. Nors neabejoju, kad jie bus skanūs, kadangi man čia skanu viskas. Gal tik persistengti nereiktų, kad svarstyklės nesulūžtų…