Item image

Kavinė "Skonis ir kvapas"

Darbo laikas:
Pirmadienis:
10.00-22.00
Antradienis:
10.00-22.00
Trečiadienis:
10.00-22.00
Ketvirtadienis:
10.00-22.00
Penktadienis:
10.00-22.00
Šeštadienis:
10.00-22.00
Sekmadienis:
11.00-20.00

Kavinė “Skonis ir kvapas” – tai Vilniuje, Trakų gatvėje įsikūrę kavos ir arbatos namai. Čia didelis arbatos pasirinkimas, labiausiai mėgstama prieskoninė arbata “Masala”, imbieriniai sausainiai, taip pat blyneliai, kurių skonio ir kvapo neįmanoma pamiršti.

Yra gyvenime tik keletas valandų, malonesnių už tą, kuri priskiriama popiečio arbatos ceremonijai. Įžengus į kavinę “Skonis ir kvapas” kiekvieną pasitinka Zacharijus, nešinas puodeliu arbatos. Tai skulptūra, simbolizuojanti malonumą, kurį patiria žmogus arbatos gėrimo metu. Viduje jaukumo bei šilumos suteikia židinys bei švelnios interjero spalvos. Čia labai draugiški darbuotojai, be to – “Skonis ir kvapas” turi tradiciją visus išeinančius pavaišinti obuoliais. Tai graži, unikalumo suteikianti tradicija, išskirianti kavinę iš kitų.

Kavinėje “Skonis ir kvapas” galima ne tik išgerti kavos ar arbatos, bet ir skaniai bei sveikai pavalgyti. Europietiškas valgiaraštis siūlo paragauti įvairių užkandžių, salotų, sriubų bei daugybę kitų, skonio stiprikliais nepagardintų, natūralių patiekalų.

Šaltą žiemos vakarą kavinėje “Skonis ir kvapas” susišildysite prie židinio gurkšnodami karštą imbierinę arbatą, o šiltos vasaros metu sedėdami terasoje atsigaivinsite šaltąja arbata.