Item image

Kavinė "Mint Vinetu"

Darbo laikas:
Pirmadienis:
11:00 - 20:00
Antradienis:
11:00 - 20:00
Trečiadienis:
11:00 - 20:00
Ketvirtadienis:
11:00 - 20:00
Penktadienis:
11:00 - 20:00
Šeštadienis:
11:00 - 20:00
Sekmadienis:
11:00 - 20:00

Interneto kavinė „Mint Vinetu“ – tai viena originaliausių, intelektualų jaunimą traukiančių vietų Vilniuje. Čia renkasi knygų mylėtojai, rašytojai bei originalūs, meniški žmonės. Vilniaus senamiestyje įsikūrusią interneto kavinę „Mint Vinetu“ netgi būtų galima pavadinti knygų rojumi. Tai tarsi knygynas, tačiau dauguma knygų čia ne naujos – skaitytos. Čia galima jaukiai išgerti kavos, kakavos, arbatos, pasinaudoti nemokamu bevieliu internetu ar tiesiog skirti laiko sau pačiam. Šioje interneto kavinėje vyksta poezijos pavasario renginiai, taip pat galima pažiūrėti gerą filmą.

„Mint Vinetu“ ne tik parduoda, bet ir superka skaitytas knygas – tieg naujo, tiek ir seno leidimo. Knygas interneto kavinėje galima įsigyti daug pigiau nei knygyne, o ir atrasti čia galima įdomesnių, iš apyvartos jau seniai išimtų knygų, kurių įsigyti nebegalima niekur kitur.

Taigi apsilankyti Vilniaus širdyje įsikūrusioje interneto kavinėje siūlau visiems. Vieni čia tiesiog išgers puodelį kavos ir jaukioje aplinkoje pabus vieni arba tarp draugų, kiti – nusipirks gerą knygą, susipažins su įdomiais žmonėm, treti – panaršys internete…veiklos čia atras kiekvienas. Ypač rekomenduoju apsilankyti poezijos pavasario renginių metu, kuomet galima pasiklausyti nuoširdžios kūrybos.