Item image

Kavinė „Bulkinė“

Darbo laikas:
Pirmadienis:
08:00 - 19:00
Antradienis:
08:00 - 19:00
Trečiadienis:
08:00 - 19:00
Ketvirtadienis:
08:00 - 19:00
Penktadienis:
08:00 - 19:00
Šeštadienis:
09:00 - 18:00
Sekmadienis:
Nedirba

Vilniuje įsikūrusi kavinė „Bulkinė“ – tai vieta, kur galima paragauti nuodėmės vertų kepinių. Ar esate ką nors girdėję apie prancūzišką kaštonų tortą arba duoną, pagamintą iš tikrų lubinų? Jei ne, tuomet „Bulkinėje“ apie šiuos neįprastus kepinius galite ne tik išgirsti, bet jų ir paragauti.

Kaštoninis tortas – lengvas, su baltu šokoladu…vieno gabalėlio neužtenka. Norisi dar ir dar. Tuo tarpu lubinų duona ne tik skani, bet ir labai sveika. Lubinai – tai baltymingi auglai, kurių baltymai panašūs į sojų. Jie yra lengvai virškinami, lubinuose gausu amino rūgščių, vitaminų, karotino bei minaralinių medžiagų.

Taip pat „Bulkinė“ vietoje kepa sausaunius, itališkus „biscotti“ su baltuoju bei juoduoju šokoladu, krekerius su morkomis, mažus prancūziškus ragelius su abrikosais ir t.t. Be to – čia galima nusipirkti ir pačiam namie pasigaminti įvairiausių makaronų, o prie jų – nepamirštant ir padažų.

„Bulkinėje“, visai kaip prancūzijos kavinėse, galite skaniai pusryčiauti užkandant šviežutėliu batonu, sviestine bandele ar rageliu. Galite užsitepti sviesto arba pamirkyti į džemą ar šiltą rytinę kavą. Pusryčiai ir visi gaminiai, kaip ir Prancūzijoje, čia gaminami ir patiekiami su meile, dėl to ir yra tokie skanūs.